Minőségügyi és környezetirányítási vezető

Basic data

Code
DR10252
Start
Immediately
Contract type
Fixed employment
Career level
All
Location
Department
Quality Management
Working time
Fulltime (40 Hours per week)
Temp job
Indefinite

Contact person

Name
Katrin Wochner

Családi irányítás alatt álló független vállalatcsoport vagyunk. A miniatűr és ikro motorok területén a technológiai élvonalba tartozva, innovatív termékeinkkel új utakat nyitunk. Feladatunknak tekintjük olyan drive system-ek kidolgozását, amelyek az adott alkalmazás által támasztott követelményeknek optimálisan eleget tesznek. Azon piacok számára kínálunk megoldásokat, amelyekben a pontosság és a megbízhatóság a legkisebb térrészekben is döntő. Az innovatív Faulhaber drive system megoldások a világon egyedülállóvá tesznek bennünket, biztosítják számunkra a tartós sikert és az egészséges növekedést.

Dinamikusan bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk kvalifikált munkatársakat. Csatlakozz Te is!

Amiben számítunk rád:

  • Közvetlen beosztottak vezetése, motiválása, inspirálása, fejlesztése
  • ISO 9001 és ISO 14001-es rendszer működtetése
  • A cégcsoporton belüli rendszeres együttműködés a minőségirányítási vezetőkkel
  • Minőségügyi és környezetirányítási terület koordinálása
  • Minőségcélok kidolgozása es felügyelete
  • Kalibrációk felügyelete
  • Minőségügyi jelentésrendszer kialakítása a nemzetközi minőségbiztosítási vezetővel
  • Bejövőárú ellenőrzés biztosítása
  • Beszállítói minőségügyi menedzsment rendszer kiépítése

Ami számunkra a legfontosabb:

  • Legalább 5 év sikeres vezetési tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Önállóság, eredményorientált kezdeményezőképesség
  • Másokat is pozitívan motiváló csapatjátékos
  • Megbízható, lelkiismeretes személyiség

Képzettség:

  • Műszaki egyetem vagy főiskola (szakirányú végzettség előny)
  • Belső auditori képzettség
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • jó MS Office ismeretek (SAP gyakorlat előny)
  • ISO 13485 ismerete előny

Amit nyújtunk:

  • Változatos szakmai feladatok
  • Folyamatos személyre szabott szakmai fejlődési lehetőség
  • Aktív kapcsolatok (kommunikáció ls utazások) a cégcsoporton belül
  • Fiatalos, dinamikus légkör, csapatmunka, és ennek támogatása
  • Stabil, hosszútávú együttműködés
  • Versenyképes juttatási rendszer

Munkavégzés helye:
2730 Albertirsa, Dózsa György u. 29.

Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével:

aniko.erdos@faulhaber.hu