Mérnökségi csoportvezető- Industrial Engineering

Basic data

Code
DR10912
Start
Immediately
Contract type
Fixed employment
Career level
All
Location
Working time
Fulltime (40 Hours per week)
Temp job
Indefinite

Contact person

Name
Katrin Wochner

Családi irányítás alatt álló független vállalatcsoport vagyunk. A miniatűr és mikro motorok területén a technológiai élvonalba tartozva, innovatív termékeinkkel új utakat nyitunk. Feladatunknak tekintjük olyan drive system-ek kidolgozását, amelyek az adott alkalmazás által támasztott követelményeknek optimálisan eleget tesznek. Azon piacok számára kínálunk megoldásokat, amelyekben a pontosság és a megbízhatóság a legkisebb térrészekben is döntő. Az innovatív Faulhaber drive system megoldások a világon egyedülállóvá tesznek bennünket, biztosítják számunkra a tartós sikert és az egészséges növekedést.

Dinamikusan bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk kvalifikált munkatársakat.

Feladatok:

  • Folyamatmérnökök napi és projektfeladatainak koordinálása
  • Miniatűr elektromotorok gyártásához szükséges folyamatok fejlesztésének irányítása
  • Termelési folyamatok szabványainak kialakítása és fejlesztése cégcsoporton belüli együttműködéssel
  • Meglévő gyártási technológiák felülvizsgálata és azok szükség szerinti korszerűsítése
  • Új termékcsalád és speciális vevői alkalmazásokhoz szükséges termelési folyamatok kifejlesztése és bevezetése
  • Új termékek gyártásba vezetésének teljes koordinálása (ramp up), gyártósor áttelepítés koordinálása
  • Nemzetközi projektekben való részvétel ill. ezen projektek teljeskörű koordinálása, vezetése
  • Szoros együttműködés a vállalat csoportvezetőivel, külföldi társosztályokkal és a managementtel
  • Az elért eredmények management review-kon történő prezentálása
  • A folyamatfejlesztési feladatok strukturálása a meghatározott célok eléréséhez

Elvárások:

  • Felsőfokú szakképesítés gépészmérnöki, mechatronikai, vagy finommechanikai területen
  • Mérnöki és vezetői területen szerzett több éves tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Precíz, strukturált, önálló felelősségtudatos munkavégzés
  • Nyitottság új technológiákra, modern műszaki ismeretekre

Amit nyújtunk:

  • Változatos szakmai feladatok
  • Folyamatos személyre szabott szakmai fejlődési lehetőség
  • Aktív kapcsolatok a cégcsoporton belül ill. vevőkkel
  • Részvétel a cégcsoport magyarországi R&D szolgáltató központ kiépítésében
  • Fiatalos, dinamikus légkör, csapatmunka, és ennek támogatása
  • Stabil, hosszútávú együttműködés

Munkavégzés helye:
2730 Albertirsa, Dózsa György u. 29.

Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével:

aniko.erdos@faulhaber.hu